Oğlum 2007 aralık doğumlu, öksürük ve ateş şikayetiyle bugün doktora gittik. Bronşit teşhisi konuldu, doktorumuz bir açıklama yapmadı ama kan tahlilinde değerler düşük çıktı sonuçlar şöyle.

 Oğlum 2007 aralık doğumlu, öksürük ve ateş şikayetiyle bugün doktora gittik. Bronşit teşhisi konuldu, doktorumuz bir açıklama yapmadı ama kan tahlilinde değerler düşük çıktı sonuçlar şöyle.MCV 72.5MCH 25.9PLT 146MPV 7.4

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarında ciddi bir sorun yok,ancak bronşit tanısında kan tahlilinden çok akciğer filmi çok daha net bilgi verir.