Oğlum 4 aylık. Yapılan tahlil sonucunda AFP 108.2 ng/ml çıktı?

Merhabalar. Oğlum 4 aylık. Yapılan tahlil sonucunda AFP 108.2 ng/ml çıktı. Böbreküstü bezinde zamanla küçülen kist var demişlerdi. durum nedir ? Korkulacak bir şey varmı? Yardımcı olursanız seviniriz.

Tahlil.com Cevabı : AFP testi oğlunuzda normal çıkmış,verdiğiniz bilgilerden bunu söyleyebilirim