Oglum 5 yaşında 4 günlük yüksek ateş için..

oglum 5 yaşında 4 günlük yüksek ateş için dolven ve zinnat kullanımı sonrası ayakları tutmadı ve has. gittik.tam kan wbc 5,48 neu 1,95 lenf 50,90 hgb 12,90 hct 38,60 plt 164 crp 0,74 ck 1077 ck mb33 ast 65 albümin 4.

Tahlil.com Cevabı : Çok büyük bir ihtimalle viral bir enfeksiyon geçirdiği için antibiyotikle yanıt alınamadı. Zaten lenfosit değeri de viral enfeksiyonla uyumlugörünüyor. Diğer tetkikleri normal görünüyor..

m************ :

-HBsAg 0,47 negatif indeks 0-0,9 ECLIA serum
<=0,90 Negatif
0,90-1,00 sınırda

-Anti HIV Combi. 0,07 Negatif.
-VDRL(RPR). Negatif

Cevaplarsanız sevinirim.

Cevap:

Sonuçlarınız normaldir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.