Oğlum hıv testi yaptırmak istiyor.En son ilişkisinin üstünden 7 ay geçti

 Oğlum hıv testi yaptırmak istiyor.En son ilişkisinin üstünden 7 ay geçti acaba test için geçmi kalındı.Aydın'da güvenilir bir laboratuar önerebilirmisiniz lütfen.Çok üzgünüm

Tahlil.com Cevabı : Üzülecek bir durum yok şimdilik.Önce bir sonuç çıksın.Gerekirse bize sonucu sorabilirsiniz.Özel laboratuvara para vermenize gerek yok.SGK nın geçtiği herhangi bir devlet hastanesinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurmanız yeterli.Şu dönemde tahlili yaptırabilirsiniz.Enfeksiyon olup olmadığı hususunda sonuç verecektir.