Oğluma talesemi olabilir dediler tahlil yaptırdım Ferritin 4.28 Demir 16 UİBC 456 HGB 10,7 RBC 5.54 MCV 60.3 sizce sonuçlar nedir talesemi mi?

Oğluma talesemi olabilir dediler tahlil yaptırdım Ferritin 4.28 Demir 16 UİBC 456 HGB 10,7 RBC 5.54 MCV 60.3 sizce sonuçlar nedir talesemi mi??

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.