Oğlumun fibrinojen, PT INR ve APTT testlerini değerlendirir misiniz ?

Oğlumun fibrinojen, PT INR ve APTT testlerini değerlendirir misiniz.Sonuçlar aşağıda:fıbronejen 209  normal degerlerı 15-400.ınr  1.047        normal deger 0.8-1.2.PT 14.0 normal degerler 10-15appt 34.5 normal degerler 25-38ne anlama gelıyor sonuclar normal mi?oglum 6 yasında.yorumunuzu beklıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun testleri normal çıkmış.