Oğlumun kan ve idrar tahlillerini yaptırdık.

MERHABA... OĞLUMUN KAN VE İDRAR TAHLİLLERİNİ YAPTIRDIK.DOKTORUMUZ SADECE VUCUDUN SUSUZ KALDIĞINI İFADE EDEREK SERUM TAKILMASINI SÖYLEDİ. KAN TAHLİL SONUÇLARINI SİZEDE GÖNDERİYORUM.DETAYLI BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.OĞLUM 6 YAŞINDADIR. HCT:34,08 MCV:75 MCH:23,5 %LYM:7,4 %MON:3,2 %GRA:89,4 "LYM:0,7

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara bakarak herhangi bir yorum yapma şansımız yok.