Ön sevişme sonrasında 3 kez adet kanaması gördü. Hamilelikten söz edilebilir mi?

İyi geceler.Hocam. Ben 3 ay önce nişanlımla ön sevişme yaşadım. hiç bir şekilde içine girme olmadı.Vücuduna zevk suyu değmiş olabilir ve elime zevk suyu değmişti.Bir kaç dakika sonra vajinasına dokundum. Bu olaydan sonra 3 defa adet gördü. Kendisinde mide problemi var.Ara sıra mide bulantısı ve kusma oluyor. Karnı bazen şiş,bazen de inik oluyor.Kendisi reflüden dolayı böyle olduğunu söylüyor. Sizce gebelikle alakası var mı bunların?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası 3 kez adet kanaması görülmüş. Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.