Öncelikle spermın dıs ortamda 10-15 dkıka yasadıgını bılıyoruz

 Öncelikle spermın dıs ortamda 10-15 dkıka yasadıgını bılıyoruz peki ele sürülmüş ıslak mendılle sılınse su dökülse birde pantolana sürülse . yine gebe kalma sansı var mı bırde adet bıtımınde 2 ci günü. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Özelliklei  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tür işlere girişen sizin gibi okurlarımızdan sıklıkla bu tür sorular geliyor.Spermlerin ne kadar canlı kalabildiğine dair aşağıdaki linkte belirtilenen yazımızı dikkatle okuyunuz.Aradığınız cevapları bulacaksınız.https://tahlil.com/blog/spermler-ne-kadar-canli-kalirlar-1982