Önemi saptanamayan atipik skuamöz hücreler,enflemasyon lehine ASC-US

atoloji tanısı pap smear yeterli`,transformasyonzon elemanları var epitelyal hücre anormallikleri önemi saptanamayan atipik skuamöz hücreler,enflemasyon lehine ASC-US SORUM KANSERMİYİM

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçta kanser lehine bir bulgu yoktur.. takip edilmesi gerklidir..