Pap smear testi sonucumu yorumlayabilir misiniz?

Smear testimin sonucunu yorumlamanızı rica ediyorum.MİKROSKOPİK BULGULAR:Materyalda intermediate hücreler hakim arada parabazal ve süperfisiyel hücreler ile yer yer nötrofil lökositler izlenmekte.Zeminde bazıları dejenere hücreler ve hücre debrisi,yer yer koilositotik değişiklikler gösteren hücreler bulunmaktadır.Florada mikst bakteriyel populasyon izlenmektedir.SONUÇ:Negatif-İntraepitelyal lezyon ve malignite yoktur.ORGANİZMA:Mikst bakteriyel populasyon izlenmektedir.NONNEOPLASTİK BULGULAR:İnflamasyona sekonder reaktif hücresel ve koilositotik değişiklikler izlenmektedir.PAPANICOLAOU:Class 2,Servisitis,Koilositotik değişiklikler,

Tahlil.com Cevabı : Bir problem gözlenmiyor.Kadın doğum doktorunuz çok daha detaylı açıklama yapacaktır.