Pcr, Hbv, DNA = 2.226.844 IU/ML Süre aşımı, delta antikoru ve antijeni normal, ALT =298,AST =152, AFP=Normal, GGT= Normal Bir değerlendirme yaparmısınız

Pcr, Hbv, DNA = 2.226.844 IU/ML Süre aşımı, delta antikoru ve antijeni normal, ALT =298,AST =152, AFP=Normal, GGT= Normal Bir değerlendirme yapar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA testiniz pozitif çıkmış.Hepatit B göstergesi.ALT ve AST de bu nedenle yüksek çıkmış muhtemelen