pen*simde sertleşmeme ve kendiliginden küçük tuvalet sonrası akıntı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

hocam iyi gunler ben 6 ay sonunda elisa yaptırdım negatif aldım ama pen*simde sertleşmeme ve kendiliginden küçük tuvalet sonrası akıntı oıluyor bide boşaldıgımda zevk alamıyorum bunun bir cinsel hastalıkla ilgisi varmı yoksa psikolojikmidir yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Tahlil.com Cevabı : pen*sten akıntı oluyorsa Enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olmanızı öneririz..