Pko dan dolayi reglim hep duzensizdi. 50 gun sonunda 7 gun boyunca suren kahverengi lekelenmelerim oldu

Pko dan dolayi reglim hep duzensizdi. 50 gun sonunda 7 gun boyunca suren kahverengi lekelenmelerim oldu. Doktora gittim fakat iliski yasadigimi belirtmedim. (son iliskimin uzerinden 2 ay gecmisti) abdominal usg ile kontrol etti ve her sey normal dedi. Gebeligi teshis edememe ihtimali soz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesin tanısı ultrason ile konur. Eğer doktorunuza güvenmiyorsanız başka bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.