Potasyum değerim 4.7- Referans araligi 3.5-5. Bu değer yüksek mi kabul edilir. Herhangi bir diyete gerek var midir?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucuna potasyum değerinizin normal sınırlar içerisinde olduğu görülmektedir. Endişelenecek bir durum yok yani.Yine de sonucunuzu tahlili yaptıran doktorunuza göstermenizde fayda vardır.