Prezervatifim patladı. Onun iç çamaşırına bulaştı. Hamile olabilir mi?

Sevgilimle surtunme yoluyla bir iliski yasadik. Prezervatifim patladi. Onun ic camasirina bulasti. Islanan yeri peceteyle örttük eve gidincede hemen degistirdi. Simdi beyaz ve yapiskan akintim var diyor hamile olabilir mi? Lutfen acil yardim ediniz.

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya sperm bulaşmış olabileceğinden hamilelik ihtimali doğuyor. Adet tarihinde gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.