Progesteron 3.77 H 0.2 - 1.5 ng/ml BETA-hCG 1075 H 0 - 5 mIU/ml <0.1 tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız hocam?Gebe

Progesteron    3.77    H    0.2 - 1.5    ng/ml             BETA-hCG    1075    H    0 - 5    mIU/ml        <0.1 tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız hocam?Gebe miyim kaç haftalık?

Tahlil.com Cevabı :

Evet.Yazmış olduğunuz değer tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuzu gösteriyor.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum kadın doğum doktorunun yapacağı ultrason muayenesi sonrasında kesenin görülmesi ile olacaktır.Bu yüzden en yakın tarihte bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.

Dilerseniz sitemizde bulunan gebematiği kullanarak  kolaylıkla gebelik haftanızı hesaplamanız mümkün