Prolaktin 259 ng/ml H(4.79 - 23.3)

Test Adı    Sonuç 1    Sonuç 2    Ölçü Birimi    Normal Değerler TSH    5,3        uIU/mL    H(0,27 - 4,2)      Prolaktin    259        ng/ml    H(4.79 - 23.3) tahlil sonucum bu ndeni ne olblir ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Endokrinolojiye gitmeniz gerekir ve prolaktin yüksekliğinin araştırılması yapılmalıdır..