Radyolojiden ultrasyon çekildi. Verilen kağıtta : endometrium kalınlığı 7.7 mm , sağ over 43x19 mm sol over 39x20 mm yazıyor. Yorumlar mısınız?

Geçenlerde adet gecikmesi sebebiyle doktora başvurdum. Radyolojiden ultrasyon çekildi. Verilen kağıtta : endometrium kalınlığı 7.7 mm , sağ over 43x19 mm sol over 39x20 mm . douglasta serbest sıvı görülmemiştir yazıyor. Sonuç kısmında da polikistik over hastalığı ile uyumlu diyor. Yorumlar mısınız ?

Tahlil.com Cevabı : Bu yorumun sizi takip eden doktorunuz tarafından açıklanması daha doğru olacaktır..