RBC 41 (normal değer 0-3) WBC 41 (normal değer 0-4) BACT 113 (normal değer 0-1) MUCS 65 (normal değer 0-28)

Değerlerim normal değerinden daha yüksek bana bilgi verebilir misiniz günlerdir dönüş yapılmıyor bana idrar; kan; CRP 9.45 (normal değer 0.00-0.800) Sedim 60dk. 36 (normal değer 0-20) NEU 7.3 (normal değer 2.0-6.9)

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği enfeksiyonlarda görülebilir.
WBC değerindeki yükseklik de enfeksiyonu destekliyor olabilir.
Bu yönde bir tedavi almanız konusunda doktorunuz sizi yönlendirebilir.