: Reflü sebebiyle idrar testide yaptırdım ve idrarda lökosit 3-4 çıktı. Bu lökosit herkeste bulunur mu?

Reflü sebebiyle idrar testide yaptırdım ve idrarda lökosit 3-4 çıktı. Bu lökosit herkeste bulunur mu ve 3-4 lökosit idrar yolu enfeksiyonuna çevirebilir mi kendisini ?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda 3-4 lökosit yüksek bir oran değildir.Bu konuda bir enfeksiyon şüphesi var ise, idrar kültürü yapılmasını öneririz.