Regl sancısı gibi agrım var heryerim ağrıyor midemde bulanıyor cok yorgunum bı kac gündür acaba hamile olabilirmiyim ?

eşimle düzenli cinsel ilişkimiz var adetime 7 gün kala ilişkimiz oldu kan geldi hafif ama regl sancısı gibi agrım var heryerim ağrıyor midemde bulanıyor cok yorgunum bı kac gündür acaba hamile olabilirmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde bir gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneriyoruz. Ayrıca aşağıdaki yazımız da ilginizi çekebilir: