Reglime 4 gün kala yaptırdım 2.70 di iki gün sonra tekrar yaptırdım 34.9 çıktı 3 gün sonra tekrar yaptırdım 264.86 çıktı bu artış iyimi

Merhabalar daha öncede yazdım ama hesapım iptal edilmiş anlıyamadım reglime 4 gün kala yaptırdım 2.70 di iki gün sonra tekrar yaptırdım 34.9 çıktı 3 gün sonra tekrar yaptırdım 264.86 çıktı bu artış iyimi ve şuan tahmini nekadarlık hamileyim

Tahlil.com Cevabı :

Doktorlarımız gebelik araştırılması yönünden Beta HCG test sonucu değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.;
Tahlil.com doktorlarına  sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebelik var ise de  tahmini olarak kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

 Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....