Reglimin ilk günü yine denizdeydim az geliyor diye girdim yine sürtünme yaşandı sonra ileriye gidip boşaldı. Hamile olma olasılığım?

Sevgilimle denizde mayolu sürtünme ile ilişki yaşadık. Denizin içinde boşaldığını söyledi 9 gün sonra regl oldum Reglimin ilk günü yine denizdeydim az geliyor diye girdim yine sürtünme yaşandı sonra ileriye gidip boşaldı. Hamile olma olasılığım?

Tahlil.com Cevabı : Regl olmuşsanız hamilelikten söz edilemez.