RNA testi için hastaneye gönderdi, acaba değerlerim gerçekten çokmu yüksek.?

evlilik için kan tahlili yaptırdım. şüpheli ilişkim yok ama şu anda Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri) 16.17/Reactive S/CO 0 – 0.99görünüyordoktorum RNA testi için hastaneye gönderdi, acaba değerlerim gerçekten çokmu yüksek. kesinlikle HIV pozitif miyimdir? acaba virüsü ne zaman kapmışsam bu seviyelere çıkmış olabilir?1.5 yıl kadar önce kan vermiştim ve testlerim tamamen temizdi.yaşım 23, Bayan, Kilo 60

Tahlil.com Cevabı : western blot denilen bir yöntemle sonucun teyid edilmesi gerekiyor.ELİSA testi pozitif olup doğrulama testinde negatif çıkan bir çok sonuç biliyoruz.Umarız sizde de aynı durum görülür.İyi haberlerinizi bekliyoruz