Roaccutane kullanıyorum 3. ayım bitti geçen ay trigiliserid oranım 0-150 değer aralığında 56 iken bu ay 182 çıktı kolesterol ise 157 iken 184 günde 40 mg kullan

Roaccutane kullanıyorum 3. ayım bitti geçen ay trigiliserid oranım 0-150 değer aralığında 56 iken bu ay 182 çıktı kolesterol ise 157 iken 184 günde 40 mg kullanıyorum cevaplarsanız memnun olurum

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde artış olmuş yüksek çıkmış sonuçlarınız.Biz buradan ilaç kullanımını bırakın veya dozu azaltın gibi bir yönlendirme yapmıyoruz bu doğru olmaz.Sonucu doktorunuza gösteriniz.İlaç kullanımınız ile ilgili bir değişiklik yapabilir.