Rubella lgG tahlil sonucum 57.2 çokmu yüksek ne anlama geliyor ayrıca T.Testosteron sonucum1.21 çıktı ne anlama geliyor bilgilendirirseniz sevinirim

Rubella lgG tahlil sonucum 57.2 çokmu yüksek ne anlama geliyor ayrıca T.Testosteron sonucum1.21 çıktı ne anlama geliyor bilgilendirirseniz sevinirim.Ayrıca 5 yıllık evliyim çocuğum olmuyor doktorlar sorun bulamadılar bu tahlil sonuçlarının bir etkisi olabilirmi plt tahlilimde 450 çıktı lütfen

Tahlil.com Cevabı : yazın. Tahlil Yorumu:Rubella virusu kızamıkçık hastalığı yapar.Rubella virusu nedeniyle kızamıkçık enfeksiyonuna yakalanan gebelerde rahim içi enfeksiyon oluşabilir.Rubella Ig G pozitifliği her 10 kadının 9'unda görülmektedir.Bu kızamıkçık enfeksiyonunun önceden geçirildiğini gösterir ve gebelik için problem oluşturmaz.Testesteron değeriniz ise az miktarda yüksek çıkmış.Bu yüksekliğin problem yaratıp yaratmayacağını kadın doğum doktorunuz değerlendirecektir.Total Testesteron ile ilgili aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.PLT testinizin 450 çıkmasının ise bir sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum.TESTESTERON