Sağ overde milimetrik folliküller izlendi.sol overde 2 cm boyutlu iç ekolu kis izlendi.douglos boşluğunda minimal mayi izlendi

21 yaşındayım kadın doğuma gittim sağ overde milimetrik folliküller izlendi.sol overde 2 cm boyutlu iç ekolu kis izlendi.douglos boşluğunda minimal mayi izlendi sonuç bu ama doktor bişey demedi önemli bişey yok dedi hiç ilaç falan yazmadı

Tahlil.com Cevabı : Hangi nedenle bu tahlilin yapıldığı ve varsa şikayetleriniz hakkında bilgi vermemişsiniz.
Muhtemelen doktorunuz önümüzdeki günlerde sizi kontrole çağırıp tekrar bir değerlendirme yapabilir.