Sayın Hocam Test değerlerim Test Sonuç Referans Birim HORMON LABORATUVARLARI SERBEST T3 4,14 2 - 4,4 PG/ML ?

Sayın Hocam Test değerlerim Test Sonuç Referans Birim HORMON LABORATUVARLARI SERBEST T3 4,14 2 - 4,4 PG/ML SERBEST T4 1,62 0,93 -1,77 ng/dL TSH 2.24 0,27 - 4,2 uıUmL

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.