Sedim 31 crp 6.2 demir 26 glukoz 102 romatoid faktör 1.42 özellikle sırt boyun ve kollarımda çok ağrım var...

Sedim 31 crp 6.2 demir 26 glukoz 102 romatoid faktör 1.42 özellikle sırt boyun ve kollarımda çok ağrım var yaşım 29 romatizma ve şeker var dendi atlatabilirmiyim yoksa kalıcı hastalık mı?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlere bakarak romatizma ve şeker hastalığı var diyemeyiz