Selam 32 yaslm var. Adetin 3cu gunu, hormon testi FSH 3.88 ref. 3-14.4 9( fol.faza) LH 5.8 ref. 2.4-12.6 fol.faza) ?

Selam 32 yaslm var. Adetin 3cu gunu, hormon testi FSH 3.88 ref. 3-14.4 9( fol.faza) LH 5.8 ref. 2.4-12.6 fol.faza) Doktorum bana Referansla normal cikmis amma bana aksi denildi yani LH in asagi olmali FSH ise yukari. Sorum sonuc nasil?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.