Sevgilim kalçama boşaldı hamile kalır mıyım?

Sevgili doktorum merhaba,sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım ve daha sonra erkek arkadaşım kalçama doğru boşaldı.vajina girişine doğru sızacağı korkusundan yıkadım ve diğer gün, ertesi gün hapı kullandım bu durumda hamilelik riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya meni teması söz konusu değilse gebelikten bahsedemeyiz.