Sevgilimin vajinasına sperm damladı gebe kalmış olabilir mi?

Kız arkadaşımın vajinasının üstüne çok az sperm geldi ve sonrası hemen kalkıp yıkadı sildi vs ama adetine 2 hafta var midesi bulanıp karnı guruldamaya başladı sizce neden ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Adetinde 7 günü aşan bir gecikme olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.