Sevgilimle birden fazla ilişkiye girdik ama kızlık zarım bozulmadı. En son 10mart ta bir ilişkimiz oldu.

Merhabalar.. Sevgilimle birden fazla ilişkiye girdik ama kızlık zarım bozulmadı. En son 10mart ta bir ilişkimiz oldu. Adet günüm daha gelmedi ama yine de bizim şüphelerimiz var. İçime boşaldı. Kızlık zarım daha öncesinden bozulmuş mudur fark etmemem mümkün mü? Yada bozulmadan hamile kalınabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarının bozulduğunu fark etmeme durumu olabilir. Kızıklık zarı bozulmadan da hamile kalınır.