Sevgilimle dun surtunme yoluyla ilskiye girdik fakat o içime bosalmadigini söylüyor girmisse hamile olma ihtimalim nedir ?

Sevgilimle dun surtunme yoluyla ilskiye girdik fakat o içime bosalmadigini söylüyor girmisse hamile olma ihtimalim nedir birde karnim sis ve agriyor bugun adet olmam gerekirdi olmadim acaba adetten mi kaynaklaniyor yoksa hamilemiykm ilac kullanmam gerekir mi korkuyorum acil yardim edin

Tahlil.com Cevabı : Sevgiliniz doğru söylüyor ise hamile kalma ihtimaliniz var, gecikmeniz 1 haftayı bulur ise bir test yaparak gebelik var mı bakabilirsiniz.