Sevgilimle en son 2 temmuz da ilişkiye girmiştik adet günüm 6 gün gecikti , dünden beridir sarı iltihabik bir sıvı gelmekte

Sevgilimle en son 2 temmuz da ilişkiye girmiştik adet günüm 6 gün gecikti , dünden beridir sarı iltihabik bir sıvı gelmekte , bu iltihabik durum adete engel midir ? Ve hamilelik ihtimali yine de var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon olabilir akıntının nedeni.en doğrusu muayene olup tahlil yaptırmanız.