Sevgilimle korunmasız olarak ters yoldan ilişki yaşadık?

Sevgilimle korunmasız olarak ters yoldan ilişki yaşadık. Henüz 24 saati geçmedi ilişki sırasında zevk suyu vajinal bölgeye temas etmiş olabilir. 1 saat sonra vajinal bölgeyi yıkadı. Bu yüzden hamile kalabilir mi ? Bir de ertesi gün hapı kullansa yan etkileri ailede şüphe uyandirabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olduğunda gebelik testi yaptırın. Ertesi gün ilacı ise şüphe uyandırmaz.

b*********** :

merahabalar, adet gecikmesi karın ve kasık bölgesinde şişlik yapabilir mi?
ve adet olmadım bel ağrım var bu adet belirtisi olabilir mi?

Cevap:

Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

m******* :

Merhaba Ben iki hafta once bir tane dogum kontrol hapi icmistim ertesi gunde adet geciktirici icmistim ve normalde dun veya ondan onceki gun adet olmam gerekirdi ama olmadim bunlarin bir etkisi var midir?Ve cok asiri stresliyim bu siralar bundan dolayi gecikebilirmi veya adet olmami bekledigim icin?

Cevap:

Bu tür ilaçlar düzensiz kullanıldığında adet düzeninizi etkileyebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

u************ :

28,07,2014 te adet oldu 02,08,2014 te ilişkiye girdim ve başka girmedim 31,08,2014 adet gördüm 15 gündür devam ediyo hamile miyim acaba

Cevap:

15 gündür süren kanamanız varsa hormonal bir problem veya yumurtalıklarınızda kist olabilir, doktora başvurmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.