Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik aslinda tamda iliski sayilmaz aslinda?

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik aslinda tamda iliski sayilmaz aslinda. Sadece cinsel organlarimiz 30sn kadar temas halinde oldu.Sevgilim meni gelmedigini soyluyor. Acaba hamilelik riski var mi? Test en erken ne zamanyapilabilir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik çok düşük ihtimal. Testi adet gecikmesi olur ise yapınız.