Sevgilimle yaklasık 1 ay önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Benim üzerimde kıyafetlerim vardı ama onun yoktu ve üzerime bosaldı

Sevgilimle yaklasık 1 ay önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. Benim üzerimde kıyafetlerim vardı ama onun yoktu ve üzerime bosaldı yani pantolonuma.Bir hafta önce regl oldum ama yinede bu konuda çok rahat degilim hamile kalma olasılıgım varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : Pes dedirten bir soru daha.Cinsel konularda hiç bilginiz olmadığı belli.Hem adet olmuşsunuz, zaten pantolondan geçecek bir sperm de henüz bilim adamlarınca bulunmadı.