Sevgilimle yaklaşık iki üç kez ilişkiye girdik hiç bir zaman tam sokmadığı halde iki kezde kan aktı acaba neden akmış olabilir?

 Sevgilimle yaklaşık iki üç kez ilişkiye girdik hiç bir zaman tam sokmadığı halde iki kezde kan aktı acaba neden akmış olabilir eğer kızlığım bozulsaydı bir kere akmaz mıydı hem zorlanmadan falan mı oluyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurmanı öneriyorum.