şiddetli karın ağrısı ve mide bulantısı için doktora gittim.4 gün içerisinde 7-8 adet tahlil yaptırdım ve kanda ve idrar da enfeksiyon teşhisi koydular fakat ağ

Merhaba, yaşım 35,şiddetli karın ağrısı ve mide bulantısı için doktora gittim.4 gün içerisinde 7-8 adet tahlil yaptırdım ve kanda ve idrar da enfeksiyon teşhisi koydular fakat ağrılarım geçmedi.Tahlil sonuçlarına göre bir yorum yaparsanız memnun olurum.16.03.2011 tahlil sonuçları idrar : eritrosit 36 – lökosit 8 – epitel hücresi 56 – kan lökosit 17,7 – nötrofil 78 – glukoz 102 , sodyum 131, alanin aminotransferaz 412 saat sonraki kan sonuçları lökosit 17 , nötrofil oranı 83,117.03.2011 idrar sonuçları eritrosit 25 - lökosit 40- epitel hücresi 58 – kan sonuçları lökosit 7,6 – nötrofil oranı 41,7 bu sonuçlardan sonra serum ile ağrı kesici ve antibiyotik verdiler ve 5 saat kadar sonra aşağıdaki tahlilleri yaptırdılar.18.03.2011 tarihinde kan sonuçları lökosit 6,6 - nötrofil oranı 40,6 -monosit oranı 12,2 - hematokrit 34 - C reaktif protein crp kantitatif 2,24antibiyotik tedavisi verdiler. apandisit şüphesi vardı fakat ultrason sonuçlarına göre yok dediler.Kadın doğuma gönderdiler tüm bulgular normal çıktı.Son çare ameliyatla karnına bakacağız dediler, fakat ağrılar şiddetini artırırsa gel dediler.El ile yaptıkları muayenede bir sorun var ama teşhis koyamadılar.İshal ve kabızlık yok.Yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :

Son bulgularınız normal.Bu nedenle şu aşamada amaliyat bana çok anlamlı gelmedi.Bir gastroenteroloji uzmanına da danışın.