Şimdi de rahimde nodüler yapılaşma deniyor ve CA 125 istendi.Sizce kanser olma riski nedir??

Annem(37) devamlı ağır karın sancılarıyla ve yüksek ateşiyle hastaneye kaldırılıyor. İlk başta karın zarı iltihabı olduğu söylendi ancak tahlillerde çıkmıyor.Şimdi de rahimde nodüler yapılaşma deniyor ve CA 125 istendi.Sizce kanser olma riski nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu ancak yapılacak radyolojik ve patolojik tahliller ile anlaşılır. Bu veriler ile bir şey söylenemez.