Sınırda avidide 0,200-0,300 T.V. Yüksek avidide> 0,300 T.V Sonuçları yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Eşim 7 haftalık hamile. TOKSOPLAZMA IgM POZİTİF 1.11 Referans Negatif<0.55 Pozitif>0.65 TOKSOPLAZMA IgG AVIDIDE TESTİ 0353 Düşük avidide<0,200 T.V Sınırda avidide 0,200-0,300 T.V. Yüksek avidide> 0,300 T.V Sonuçları yorumlayabilirseniz çok sevinirim...

Tahlil.com Cevabı : Toxo IGM testinizin pozitif çıkması üzerine doktorunuz TOXO avidite istemiş.Avidite testi de yüksek çıkmış, bu durum da olağan değil.Gebeliğiniz hakkında doktorunuz size gereken bilgilendirmeyi yapacaktır..Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.TOXO AVİDİTE