Sitenizi buduğum için gerçekten çok şanlıyım ve sizlere de teşekkür ederim tsh değerlerimle ilgili bilgi verirmisiniz?

Sitenizi buduğum için gerçekten çok şanlıyım ve sizlere de teşekkür ederim.doktorumun ilacı bıraktırması üzerine 1,5 ay sonra tsh-84,2 çıktı t3 ve t4 normal değerlerdeydi euhyrox 50 mg 1,5 tablet kullandım.haşimato troidi dedi doktor ama sadece bu tahlilleri yaptı başka tahlillere de gerek var mı?yeni yaptığım tahlilde de tsh 23 çıktı ilacın dozunu arttırdı.euhyrox 150 mg kullanıyorum pazar 1 diğer günler yarım. bulunduğum İl de Endokrin uzmanı yok dahiliye doktorum takip ediyor.gebelik düşünüyorum ama doktorum düzene girmeden kesinlikle olmaz dedi.çok endişeleniyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sitemize güveniniz için teşekkür ederiz.Doktorunuz gerekli tanıyı koyup tedaviye başlamış.Bulunduğunuz ilde endokrin uzmanı yoksa dahiliye doktoru da tedavinizi planlayabilir.Ancak bu kadar yüksek tsh ile gebelik uygun değil.Tedavinize devam edin,yüz güldürücü sonuç allamazsanız endokrin doktoruna başvurabilirsiniz