Sizce bu degerleri pankresinda bir kitle oldugunu gosterir mi tesekkurler

Annem 56 yasinda amilaz degeri 173.ca19-9 degeri 50.25 cikti.ca125 degeri 30.21.ca 15-3 degeri 24.48 cikti.sizce bu degerleri pankressindabi kitle oldugunu gosterir mi tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Hayır, bu bulgularla kitle olduğu söylenemez, görüntüleme yöntemlerinden(CT; MRI) yapılması gereklidir..