Sizce hamilemiyim ? Doktorum olabilme ihtimalini söyledi

Mch değer:26 D min:27 max:32 Mchc 31.3D min :32 max:37 WBC 10.6 Y min:4 max:10 Sizce hamilemiyim ? Doktorum olabilme ihtimalini söyledi

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerle hamile olabileceğinizi iddia eden bir doktor varsa, buradan uyaralım bir daha yakınına bile uğramayın.Bu değerlerle asla hamilelik tanısı koyulamaz.Bunlar kan sayım değerleinden bazıları ve normal olarak kabul edilebilirler.