Size 6 yaşındaki kızımın hemogram raporunu göndermiştim.Şimdi idrar raporunu gönderiyorum.yorumlarsanız sevinirim.İdrar tahlili sonuçları:PH 9.0

 6 yaşındaki kızımın hemogram raporunu göndermiştim.Şimdi idrar raporunu gönderiyorum.yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonuçlarının tüm parametrelerini göndermeniz halinde sağlıklı bir şekilde kızınızın sonuçlarını yorumlayabiliriz.