Son adet tarihim 15mart 2013 ve hala adet görmedim.İdrar ile test yaptım negatif çıktı.

Son adet tarihim 15 mart 2013 ve hala adet görmedim.Gecikmeden 10 gün kadar sonra yani nisan ayının 24ü veya 25inde idrar ile test yaptım negatif çıktı.1 yıl kadar önce PCO tanısı koyulmuştu 2 ay düzenli ilaç kullanıp bıraktım. 3-4 günlük gecikmeler yaşıyordum ancak bu çok uzun sürdü çok stresliyimm?

Tahlil.com Cevabı : Kan testi (beta HCG) yaptırmanız öncelikle bir hamilelik olup olmadığını gösterecektir.