Son adet tarihin 4 Temmuz. Beta-HCG sonucun 8 Ağustos itibariyle 10341 çıktı.

Son adet tarihin 4 Temmuz. Beta-HCG sonucun 8 Ağustos itibariyle 10341 çıktı. Gebematike göre 6-7 haftalık hamileyim. Acaba adetimden önce hamile kalmış olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : En doğru sonuç ultrason incelenmesiyle saptanabilir..