Son adetimden bu yana 45 gun gecti ve surekli kahverengi akinti devam ediyor. Bu arada ca 125 testi istedi doktorum

2016 yilinda polikistik over tanisi konuldu bu sure zarfinda ca 125 degerim 170 cikmisti . son adetimden bu yana 45 gun gecti ve surekli kahverengi bi akinti devam ediyor. Bu arada ca 125 testi istedi doktorum ve 285 cikti bu deger ne yapmam gerekiyor hocam yardimci olursaniz cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

CA  125 yüksekliğinin bir çok nedeni olabilir.Ancak tek başına bu yükseklik de çok fikir vermez.Aşağıda CA 125 yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CA 125 YÜKSEKLİĞİ

CA 125 TESTİ NE ZAMAN YAPILIR?

Kahverengi akıntı kadınlarda sıklıkla merak edilen bir konudur.
Kahverengi akıntının ne anlama geldiği, bir gebelik belirtisi olup olmadı gibi sorular da sıklıkla Tahlil.com'a geliyor.
Vajinal akıntılardan biri olan kahverengi akıntı bir çok nedene bağlı olabilir.Aşağıdaki bağlantıda kahverengi akıntının nedenlerine dair yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.